Prezentacja „Jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe” Ady i Jakuba z klasy VIII – klik

Prezentacja świąteczna Amelii i Agnieszki z klasy VIII – klik

Film świąteczny klasa VII –

 

Drodzy – chętni e- Uczniowie ?

Przed nami kolejny tydzień pracy w zaciszu domowym. Jedni są z tego zadowoleni inni troszkę mniej. Sami wiecie, że w domu można bardzo dużo! Można się uczyć, można ćwiczyć, można odpoczywać, a przede wszystkim można rozwijać się pod względem artystycznym, kulinarnym, plastycznym, sportowym i muzycznym.

Kochani !

Właśnie chciałybyśmy, abyście pochwalili się w czym jesteście dobrzy, co udało się Wam zrobić po raz pierwszy lub jaką umiejętność doskonalicie? Albo co według Was można twórczego i wartościowego robić w tym czasie ?

Czy to była smaczna, kolorowa kanapka dla mamy, czy może udało Wam się zrobić pyszne ciacho lub naleśniki, albo oddajecie się innym czynnościom np. stolarstwu, malarstwu, grze na instrumentach, na komputerze. A może tworzycie ozdoby z papieru, plasteliny czy modeliny. Może ktoś z Was tańczy, śpiewa albo się gimnastykuje?

Pochwalcie się zdjęciami, krótkimi filmikami lub napiszcie kilka zdań o swoich „e-fektach”. Kreatywność mile widziana!

Zapraszamy do e-projektu wszystkich CHĘTNYCH uczniów, którzy mają pomysły na ciekawy sposób spędzania czasu po e-lekcjach lub przed e-lekcjami ?

Wszystkie Wasze materiały (zdjęcia, filmiki, opisy) należy wysyłać na adres p. Ewy Szymajdy: eszymajda@o2.pl lub p. Magdy Pachar: psycholog.online@o2.pl .

W każdy poniedziałek Wasze wytwory można będzie oglądać na stronie szkoły w zakładce: „E-fekty siedzenia w domu?”

Kochani, jak wszystko już jasne to – działamy!

Od 1 kwietnia czekamy na Wasze małe i duże cuda?

P. Magda i p. Ewa

Galeria