Dzisiaj zamknęliśmy kolejny etap nauki w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Świątnikach. Po wielu miesiącach nauki i wytężonej pracy dla całej społeczności szkolnej nadszedł czas zasłużonego odpoczynku. Z tej okazji składam słowa najwyższego uznania i podziękowania wszystkim rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji za trud ogromnej pracy włożony w wychowywanie, opiekę i edukację naszych dzieci.

Rodzicom dziękuję, za aktywne włączenie się w życie szkoły. Za dobrą współpracę. Za wyrozumiałość, kiedy zdarzało nam się popełniać błędy.

Uczniom gratuluję promocji do następnej klasy, wspaniałych wyników, sukcesów i osiągnięć.

Wszystkim Państwu składam życzenia pięknych, słonecznych, bezpiecznych i zdrowych wakacji. Niech najbliższe dwa miesiące będzie czasem zasłużonego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń a zgromadzona pozytywna energia pozwoli powrócić w nowym roku szkolnym do nowych zadań i planów.

W dniach 27-30.06.2022 (poniedziałek-czwartek) w godzinach 8.00 -13.00 w Przedszkolu Publicznym w Świątnikach prowadzone będą zajęcia opiekuńcze. Nie ma dowozu dzieci. W lipcu przedszkole w Świątnikach nie będzie czynne. Informacje dotyczące organizacji zajęć w sierpniu będą podawane w późniejszym terminie.

W miesiącu lipcu i sierpniu sekretariat szkoły czynny będzie w godzinach 8-12.

Jeszcze raz dziękuję za okazywane wsparcie i pomoc jaką otrzymuje szkoła od Państwa. Zadowolenie dzieci, słowa wsparcia i Państwa uśmiech jest dla nas największą nagrodą.

Pozdrawiam serdecznie Tomasz Wypler

Galeria – klik