13 stycznia uczniowie z klasy 5 i 6 wzięli udział w Gminnych Zawodach w Koszykówce dla klas 4-6. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki w składzie: K.Charęza, E.Droszczak,M.Grzelka, L.Nosal, J.Ordecha  – kl.V; K.Charęza, A.Grygiel, E.Ostafińska, J.Ostolska, J.Piechura – kl.VI oraz reprezentowali chłopcy O.Biel, K.Krajewski, F.Pawlina, K.Palewicz – kl.V ; I.Baszak, B.Berger, M.Chrzan, F.Gronowski, A.Krupa, J.Neubert – kl.VI. W turnieju wzięły udział 4 drużyny ZSP Nr 1 Sobótka, ZSP Nr 2 Sobótka, ZSP Rogów Sobócki oraz my. Poszczególne mecze składały się z czterech kwart, a każda z nich trwała 5 minut. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym w kategorii dziewcząt i chłopców. Pojedynki były bardzo wyrównane i na „styku”, a często o zwycięstwie decydowała różnica jednego kosza. Ostatecznie zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców zajęliśmy II miejsce.