Dziękujemy za wpłaty Michałowi z klasy 4, Kubie i Maćkowi z klasy 7, Hani z klasy 7, Natalce z klasy 1, Piotrowi z klasy 8, Pawłowi z klasy 5, Olkowi z klasy 2, Milence z klasy 4 i Natalce z klasy 1.

Nasza szkoła od kilku lat bierze udział w akcjach organizowanych przez Polską Akcję Humanitarną, nie mogło być inaczej w tym roku.

Tym razem włączamy się do akcji „Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc na zakończenie roku szkolnego”. Akcja polega na tym, że zamiast kwiatów/upominków dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego sumę, którą chcecie przeznaczyć na rzecz działań pomocowych PAH w Syrii.Więcej informacj o akcji na stronie PAH.

Wpłat można dokonać do puszki w bibliotece szkolnej oraz poprzez stronę pomagamy.pah.org.pl/team/swiatniki-pomagaja . Jeżeli zdecydujesz się pomóc, ujawnij swoje dane, żebyśmy mogli Ci podziękować. Strona zbiórki jest zarządzana przez PAH, a akcja ma wsparcie Dyrekcji Szkoły oraz Nauczycieli.
Każda wpłata się liczy, dziękujemy za wsparcie!

Więcej o akcji można się dowiedzieć na stronie PAH – klik i z filmów Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc 2021 – klik, Katarzyna Nosowska o akcji – klik, Jarosław Kuźniar o akcji – klik