OGŁOSZENIE

W najbliższy czwartek tj. 25.06.2025 o godz. 11:00 pożegnamy klasę 8. W tym dniu zajęcia w szkole dla klas 0-6 zostają skrócone do godz. 10.30. Na tą godzinę został zaplanowany pierwszy odwóz (oba kierunki, oczekuję na rozkład jazdy, zostanie on udostępniony na stronie szkoły).
Dla uczniów klas 0-3, których rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki zorganizowana będzie opieka świetlicowa (proszę zgłosić dzieci do opieki świetlicowej do środy do godz. 13.30). Dla uczniów klasy 7 i 8 oraz świetlicy (klasy 0-3) dostępny będzie tylko jeden odwóz o godz. 15.00.

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 rozpocznie się punktualnie w najbliższy piątek o godz. 7.45. Jeżeli pogoda pozwoli spotkamy się na boisku szkolnym (bez limitu widowni), w przypadku opadów deszczu lub wysokiej temperatury apel odbędzie się na holu szkoły (bez udziału rodziców). Odwóz w ten dzień został zaplanowany na godz. 9.30. W tym dniu nie planujemy zajęć świetlicowych!