HARMONOGRAM UDZIELANIA WSPARCIA W PROJEKCIE (harmonogramWsparcia):

Rodzaj wsparcia
Klasa
Prowadzący
Dzień tygodnia
Data pierwszych zajęć
Godziny w których wsparcie jest realizowane (od … do….)
Zmiany w planie

Zajęcia wyrównawcze z matematyki
klasa IV
Edyta Berg

czwartek
03.10.2019

12.30-13.15

Odwołane w dniu 24.10.2019 – nauczyciel nieobecny
Odwołane w dniu 21.11.2019 – nauczyciel nieobecny

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego
Klasa I
Anna Kasperska

od 04.12.2019 Anna Franaszczuk

wtorek
01.10.2019

od 04.12.2019 środa

12.30-13.15

od 04.12.2019 12.30-13.15

Odwołane w dniu 08.10.2019 – nauczyciel nieobecny
Odwołane w dniu 26.11.2019 – nauczyciel nieobecny

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego
Klasa II
Anna Kasperska

od 04.12.2019 Anna Franaszczuk

środa
02.10.2019

13.20-14.05

Odwołane w dniu 09.10.2019 – nauczyciel nieobecny
Odwołane w dniu 23.10.2019 – nauczyciel nieobecny
Odwołane w dniu 27.11.2019 – nauczyciel nieobecny

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego
Klasa III
Anna Kasperska

czwartek
03.10.2019

13.20-14.05

Odwołane w dniu 10.10.2019 – nauczyciel nieobecny
Odwołane w dniu 28.11.2019 – nauczyciel nieobecny
Odwołane w dniu 05.12.2019 – nauczyciel nieobecny
Odwołane w dniu 02.01.2020 – nauczyciel nieobecny

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego
Klasa IV
Anna Kasperska

poniedziałek
07.10.2019

12.30-13.15

Odwołane w dniu 14.10.2019
Odwołane w dniu 25.11.2019 – uczniowie na wycieczce
Odwołane w dniu 02.12.2019 – nauczyciel nieobecny

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z edukacji matematyczno-przyrodniczej
Klasa I
Katarzyna Stachowska

środa
02.10.2019

12.30-13.15

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z edukacji matematyczno-przyrodniczej
Klasa II
Anna Orzeszek-Kamińska

czwartek
03.10.2019

11.35-12.20

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z edukacji matematyczno-przyrodniczej
Klasa III
Anna Orzeszek-Kamińska

czwartek
03.10.2019

12.30-13.15

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z informatyki
Klasa I
Marta Pacholec-Grzyb

wtorek
08.10.2019

13.20-14.05
14.10-14.55

Odwołane w dniu 12.11.2019

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z informatyki
Klasa II
Marta Pacholec-Grzyb

czwartek
10.10.2019

13.20-14.05
14.10-14.55

Odwołane w dniu 17.10.2019
Odwołane w dniu 31.10.2019
Odwołane w dniu 05.12.2019
Odwołane w dniu 12.12.2019
Odwołane w dniu 09.01.2020

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z informatyki
Klasa III
Marta Pacholec-Grzyb

środa
09.10.2019

13.20-14.05
14.10-14.55

Odwołane w dniu 15.01.2020
Zajęcia w roku szkolnym 2019/2020 zakończyły się dnia 22.01.2020r.

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z informatyki
Klasa IV
Marta Pacholec-Grzyb

poniedziałek
07.10.2019

13.20-14.05
14.10-14.55

Odwołane w dniu 14.10.2019
Odwołane w dniu 25.11.2019 – uczniowie na wycieczce
Odwołane w dniach 20.01-23.02.2020

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z edukacji przyrodniczej
Klasa I
Katarzyna Stachowska

piątek
04.10.2019

11.35-12.20

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z edukacji przyrodniczej
Klasa II
Anna Orzeszek-Kamińska

środa
02.10.2019

12.30-13.15

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z edukacji przyrodniczej
Klasa III
Anna Orzeszek-Kamińska

piątek
04.10.2019

12.30-13.15

Odwołane w dniu 22.11.2019 – nauczyciel nieobecny

Zajęcia logopedyczne
Klasa I
Izabela Hałuszko

piątek
04.10.2019

11.35-12.20

 

Zajęcia logopedyczne
Klasa II
Agnieszka Pieluszyńska

wtorek
01.10.2019

14.10-14.55

 

Zajęcia logopedyczne
Klasa III
Izabela Hałuszko

czwartek
03.10.2019

12.30-13.15

 

Zajęcia z integracji sensorycznej
Klasa I
Agnieszka Pieluszyńska

poniedziałek
07.10.2019

12.30-13.15

Odwołane w dniu 14.10.2019

Zajęcia z integracji sensorycznej
Klasa II
Agnieszka Pieluszyńska

wtorek
01.10.2019

13.20-14.05

 

Zajęcia z integracji sensorycznej
Klasa II
Agnieszka Pieluszyńska

środa
02.10.2019

11.35-12.20

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Klasa I
Katarzyna Stachowska

czwartek
03.10.2019

12.30-13.15

Odwołane w dniu 19.12.2019 – nauczyciel nieobecny

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Klasa II
Agnieszka Białecka

czwartek
03.10.2019

11.35-12.20

Odwołane w dniu 29.11.2019 – nauczyciel nieobecny

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Klasa III
Agnieszka Białecka

czwartek
03.10.2019

12.30-13.15

Odwołane w dniu 29.11.2019 – nauczyciel nieobecny

Zajęcia socjoterapeutyczne
Klasa I
Ewa Szymajda

wtorek
01.10.2019

11.35-12.20

Dodatkowe – wtorek 08.10.2019  10.40-11.25
Odwołane w dniu 15.10.2019 – nauczyciel nieobecny
Dodatkowe – czwartek 19.12.2019 9.35-10.20

Zajęcia socjoterapeutyczne
Klasa II
Ewa Szymajda

poniedziałek
07.10.2019

12.30-13.15

Dodatkowe – wtorek 08.10.2019  8.40-9.25
Odwołane w dniu 14.10.2019
Odwołane w dniu 25.11.2019 – nauczyciel na wycieczce
Dodatkowe – wtorek 26.11.2019 8.40-9.25

Zajęcia socjoterapeutyczne
Klasa III
Ewa Szymajda

piątek
04.10.2019

11.35-12.20

Odwołane w dniu 18.10.2019 – nauczyciel nieobecny
Dodatkowe – poniedziałek 04.11.2019 11.35-12.20
Dodatkowe – czwartek 21.11.2019 10.40-11.25
Dodatkowe – czwartek 05.12.2019 11.35-12.20
Odwołane w dniu 06.12.2019 – uczniowie na wycieczce

Zajęcia socjoterapeutyczne
Klasa IV
Ewa Szymajda

wtorek
01.10.2019

12.30-13.15

Dodatkowe – wtorek 08.10.2019  9.35-10.20
Odwołane w dniu 15.10.2019 – nauczyciel nieobecny
Dodatkowe – środa 06.11.2019 9.35-10.20
Dodatkowe – wtorek 26.11.2019 9.35-10.20
Dodatkowe – piątek 29.11.2019 9.35-10.20
Odwołane w dniu 17.12.2019 – nauczyciel nieobecny

Zajęcia terapii pedagogicznej
Klasa III
Anna Orzeszek-Kamińska

wtorek
22.10.2019

12.30-13.15

 

 

29.10.2019r. – godzina 15.00-18.00 warsztaty dla rodziców z zajęć korekcyjno-kompensacyjnych i logopedycznych.

Od września 2019 ruszył nabór uczniów do projektu, który będzie realizowany w szkołach gminy Sobótka – „Zwiększamy kompetencje naukowe uczniów szkół podstawowych z gminy Sobótka”. W ramach projektu uczniowie z klas 0-IV, a w kolejnym roku szkolnym 0-V będą mieli możliwość uczęszczać na:

  1. zajęcia wyrównawcze z matematyki
  2. zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego
  3. zajęcia rozwijające uzdolnienia z edukacji matematyczno-przyrodniczej
  4. zajęcia rozwijające uzdolnienia z informatyki
  5. zajęcia rozwijające uzdolnienia z edukacji przyrodniczej
  6. zajęcia logopedyczne
  7. zajęcia z integracji sensorycznej
  8. zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  9. zajęcia socjoterapeutyczne
  10. zajęcia terapii pedagogicznej
  11. zajęcia poza szkołą w Parku Nauki i Techniki w Wałbrzychu oraz Hydropolis we Wrocławiu.

Dodatkowo szkoła wzbogaci się w różne pomoce naukowe zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Dokumenty dotyczące projektu umieszczone są w zakładce „Projekty i konkursy” na stronie naszej szkoły oraz na stronie https://spswiatniki.bip.gov.pl/informacje/dokumenty-projektu.html.

Dokumenty do projektu:

regulamin rekrutacji

RPO_OBOWIĄZEK-INFORMACYJNY-dane-zbierane-od-osoby-której-dotyczą-RODO-19-03-2019-szczególne-czyst (5)

RPO_zgoda-na-przetwarzanie-danych-wzór-RODO-new-30-05-2018

zał. 2a do regulaminu rekrutacji uczniów – protokół

zał. 2b do regulaminu rekrutacji nauczycieli – protokół

zał. 3a deklaracja rodzica

zał. 3b – deklaracja dla nauczyciela

zał. 4 Oświadczenie o rezygnacji

zarzadzenieBurmistrza

zarzadzenieBurmistrza

zarzadzenieDyrektora

zarzadzenieDyrektora