24 września na boisku wiejskim w Rękowie odbył się I Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej. Do rywalizacji zgłosiły się dwie drużyny: Świątniki i Ręków. Mecze rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych chłopcy klasy 1-3 oraz 4-8. Najlepszą drużyną w kategorii 1-3 okazała się NSP w Rękowie, natomiast II miejsce zajęliśmy my w składzie: Karol Borowski, Karol Grzelka,  Wiktor Gałązka, Szymon Rodziewicz, Piotr Szwed, Jakub Leja, Alexander Wetherall. Natomiast w kategorii klas 4-8 I miejsce zajęliśmy my w składzie: Jakub Baszak, Igor Baszak, Juljan Neubert, Jakub Ostolski, Adrian Polasiak, Alan Sztrajt. II miejsce zajęli chłopcy z NSP w Rękowie. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Alexander Wetherall oraz Jakub Ostolski, którzy otrzymali pamiątkowy puchar. Gratulacje!!!